Plan trening闚


Harmonogram trening闚 grup p造wackich na sezon 2014/2015



Grupa I

Obowi您kowa liczba trening闚 w tygodniu dla zawodnika 5 x

Grupa II

Obowi您kowa liczba trening闚 w tygodniu dla zawodnika 3 x

-poniedzia貫k: 15.00 – 16.30

-wtorek: 15.00 – 16.30

-鈔oda WOLNE 

-czwartek: 15.00 – 16.30

-pi徠ek: 15.00 – 16.30

-sobota: 10.00 – 11.30

-poniedzia貫k: 16.30 - 17:30

-wtorek: WOLNE

-鈔oda: 15.00 – 16.30

-czwartek: WOLNE

-pi徠ek: WOLNE

-sobota: 10.00 – 11.30

1. Bartczak Sebastian

2. Bednarska Klaudia

3. Ch康zy雟ki Mateusz

4. Cybulska Dagmara

5. Cybulska Klaudia

6. Czajka Basia 

7. Frankowski Maksymilian

8. Gajda Daniel

9. Gajda Dominika

10. Janicki Micha

11. Komendarek Miko豉j

12. Kowalski Przemek

13. Miko豉jczyk Zofia

14. Podra磬a Zuzanna

15. Ulicka Alicja

16. Wawer Natalia

17. Wilczak Kajetan

18. Wronisz Aleksandra

19.

20.

1. Augustyniak Marcin

2. Badowska Agata

3. B豉szczyk Adam

4. D帳rowska Agata

5. Dobrowolska Milena

6. Doma雟ka Zuzanna

7. Go陰b Zuzanna

8. Janicka Joanna

9. Kali雟ki Patryk

10. Lewicki Filip

11. Oszczak Norbert

12. Sidor Krystian

13. Sobolik Wiktoria

14. Starba豉 Aleksandra

15. Stepie Patrycja

16. St瘼ie Natalia

17. T瘼czyk Patrycja

18. Wylot Anna

19. Zaczkowski Adam

20. Zimochocki Kacper

Grupa III

Obowi您kowa liczba trening闚 w tygodniu dla zawodnika 2-3 x

Grupa IV

Obowi您kowa liczba trening闚 w tygodniu dla zawodnika 2 x

-poniedzia貫k: WOLNE

-wtorek: 16.30 - 17:30

-鈔oda: WOLNE 

-czwartek: WOLNE

-pi徠ek: 16:30 - 17:30

-sobota: 11.30 - 12:30

-poniedzia貫k: 17:00 - 18:00 

-wtorek: WOLNE

-鈔oda: WOLNE 

-czwartek: 16.30 - 18:00

-pi徠ek: WOLNE

-sobota: WOLNE

1. Brysiak Dawid 

2. Czajka Adam

3. Dybiec Marysia

4. Janicki Micha (2)

5. Janiszewska Marcelina

6.      Kotlarz Oliwia

7. Kowalski Igor 

8. Kupis Szymon

9. Kuty Alek 

10. Kuty Amelia

11. Lipi雟ka Julia

12. Mazgaj Natalia

13. Mielczarek Konrad

14. Pilarz Patryk

15. Por瑿ska Julia

16. Reszka Karolina

17. Simczuk Julia

18. Tomaszewska Iga 

19. Wilczak Zofia

1. Bednarski Oliwier

2. Bluszcz Oliwia 

3. Cuper Micha 

4. D瑿kowski Franciszek 

5. Figat Bartek 

6. Kaczor Julia 

7. Kujawa Amelia 

8. Miko豉jczyk Antoni

9. Opasiak Maciej 

10. Paj彗 Kuba 

11. Po貫 Micha

12. Rz徙 Julia 

13. Szyma雟ki Franek 

14. Tabara Zofia

15. Wilamowska Matylda 

16. Zbyszy雟ki B豉瞠j 

17.

18.

19.