Plan treningów



Harmonogram treningów grup pływackich na sezon 2014/2015



Grupa I

Obowiązkowa liczba treningów w tygodniu dla zawodnika 5 x

Grupa II

Obowiązkowa liczba treningów w tygodniu dla zawodnika 3 x

-poniedziałek: 15.00 – 16.30

-wtorek: 15.00 – 16.30

-środa WOLNE 

-czwartek: 15.00 – 16.30

-piątek: 15.00 – 16.30

-sobota: 10.00 – 11.30

-poniedziałek: 16.30 - 17:30

-wtorek: WOLNE

-środa: 15.00 – 16.30

-czwartek: WOLNE

-piątek: WOLNE

-sobota: 10.00 – 11.30

1. Bartczak Sebastian

2. Bednarska Klaudia

3. Chądzyński Mateusz

4. Cybulska Dagmara

5. Cybulska Klaudia

6. Czajka Basia 

7. Frankowski Maksymilian

8. Gajda Daniel

9. Gajda Dominika

10. Janicki Michał

11. Komendarek Mikołaj

12. Kowalski Przemek

13. Mikołajczyk Zofia

14. Podrażka Zuzanna

15. Ulicka Alicja

16. Wawer Natalia

17. Wilczak Kajetan

18. Wronisz Aleksandra

19.

20.

1. Augustyniak Marcin

2. Badowska Agata

3. Błaszczyk Adam

4. Dąbrowska Agata

5. Dobrowolska Milena

6. Domańska Zuzanna

7. Gołąb Zuzanna

8. Janicka Joanna

9. Kaliński Patryk

10. Lewicki Filip

11. Oszczak Norbert

12. Sidor Krystian

13. Sobolik Wiktoria

14. Starbała Aleksandra

15. Stepień Patrycja

16. Stępień Natalia

17. Tępczyk Patrycja

18. Wylot Anna

19. Zaczkowski Adam

20. Zimochocki Kacper

Grupa III

Obowiązkowa liczba treningów w tygodniu dla zawodnika 2-3 x

Grupa IV

Obowiązkowa liczba treningów w tygodniu dla zawodnika 2 x

-poniedziałek: WOLNE

-wtorek: 16.30 - 17:30

-środa: WOLNE 

-czwartek: WOLNE

-piątek: 16:30 - 17:30

-sobota: 11.30 - 12:30

-poniedziałek: 17:00 - 18:00 

-wtorek: WOLNE

-środa: WOLNE 

-czwartek: 16.30 - 18:00

-piątek: WOLNE

-sobota: WOLNE

1. Brysiak Dawid 

2. Czajka Adam

3. Dybiec Marysia

4. Janicki Michał (2)

5. Janiszewska Marcelina

6.      Kotlarz Oliwia

7. Kowalski Igor 

8. Kupis Szymon

9. Kuty Alek 

10. Kuty Amelia

11. Lipińska Julia

12. Mazgaj Natalia

13. Mielczarek Konrad

14. Pilarz Patryk

15. Porębska Julia

16. Reszka Karolina

17. Simczuk Julia

18. Tomaszewska Iga 

19. Wilczak Zofia

1. Bednarski Oliwier

2. Bluszcz Oliwia 

3. Cuper Michał 

4. Dębkowski Franciszek 

5. Figat Bartek 

6. Kaczor Julia 

7. Kujawa Amelia 

8. Mikołajczyk Antoni

9. Opasiak Maciej 

10. Pająk Kuba 

11. Połeć Michał

12. Rząp Julia 

13. Szymański Franek 

14. Tabara Zofia

15. Wilamowska Matylda 

16. Zbyszyński Błażej 

17.

18.

19.